Dua Caffe Riserva 1kg

Dua Caffe Riserva 1kg

Kategoria

2,300.00L

Përzierja e ëmbël e kafes Arabike nga zonat e Brazilit dhe kremoze te kafes robusta nga zonat Aziatike . Shije te kakaos dhe frutave të thata Ajo cka identifikohet në filxhanin e ekspresit është një kafe me një krem te qëndrueshëm dhe shije të frutave të thata . Ёshtë përzierja ideale për ata që duan të shijojnë një kafe të shijshme çdo ditë.
Produkte të Ngjashme
This site is registered on wpml.org as a development site.