Aria Caffe Crema 1kg

Aria Caffe Crema 1kg

Kategoria

1,200.00L

Mishela është një përzierje e kafes Arabike të zonave te Brazilit dhe kafes Robusta e zonave afrikane si dhe aziatike. Pjekja mesatare e errët  vë në pah kremozitetin, ëmbëlsinë dhe intesitetin e lartë. Shije të cokollatës së zezë dhe jo acide.  
Produkte të Ngjashme
This site is registered on wpml.org as a development site.