Dua Caffe Frappe 50g

Dua Caffe Frappe 50g

Kategoria

300.00L

Dua Caffe Instant Frappe eshte produkt i cili tretet në ujë ose qumësht si në të ftohtë ashtu dhe në të ngrohtë. Ideale për pregatitjen e kafes së ftohtë dhe frappes. Përzierja përbëhet nga 100 % kafe!
Produkte të Ngjashme
This site is registered on wpml.org as a development site.