Dua Caffe Frappe 100g

Dua Caffe Frappe 100g

Kategoria

495.00L

Dua Caffe Instant Frappe eshte produkt i cili tretet në ujë ose qumësht si në të ftohtë ashtu dhe në të ngrohtë. Ideale për pregatitjen e kafes së ftohtë dhe frappes. Përzierja përbëhet nga 100 % kafe!
Produkte të Ngjashme
This site is registered on wpml.org as a development site.